Výsledky ze závodů
ČokoTurnaj 23.4.2016
1. Místo - Jakub Hofmann - 35kg
1. Místo - Přemek Babiánek - 49kg
1. Místo - Daniel Buček - 72kg
2. Místo - Petr Hosťoveský - 75kg
2. Místo - Eliška Muchová - 51kg
3. Místo - Adam Recmaniok - 28kg
ČokoTurnaj 19.12.2015
1.Místo - Zbyszek Kwiczala
1. Místo - Filip Dadej
1. Místo - Adam Recmaniok
2. Místo Přemek Babiánek
3. Místo - Dan Buček
Mikuláš Karviná 5.12.2015
1. Místo - Filip Dadej
1. Místo - Zbyszek Kwiszala
1. Místo - Jan Walica
3. Místo - Karolína Kubálková
Malá cena Bohumína benjamínků 7.11.2015
1. Místo - Jakub Hofmann
1. Místo Ondřej Himlar
2. Místo - Adam Recmanion
3. Místo - Přemek Babiánek
Velká cena Karviné 10.10 2015
1. Místo - Daniel Buček
2. Místo - Přemek Babiánek
Frýdek-Místek 3.10 2015
1. Místo - Jakub Hofmann
1. Místo - Zbyszek Kwiczala
1. Místo - Ondřej Himlar
2. Místo - Eliška Muchová
2. Místo - Přemek Babiánek
3. Místo - Jan Pech
3. Místo - Filip Hofmann
Frýdek-Místek
2. Místo - SK Stonava
1. Místo - Daniel Buček
1.Místo - Přemek Babiánek
1.Místo - Filip Hofmann
2.Místo - Kuba Hofmann
2.Místo - Eliška Muchová
Závišice
1.Místo - Adam Recmaniok
2.Místo - Přemek Babiánek
Bohumín
1.Místo - Adam Recmaniok
1.Místo - Přemek Babiánek
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2015
1.Místo - Filip Dadej
2.Místo - Daniel Žibrita
5.Místo - Lukáš Večerka
Karviná - Velikonoční turnaj
1. Místo - Adam Recmaniok
2. Místo - Daniel Buček
3. Místo - Jana Waloszková
Frýdek místek
2.Místo - Honza Walica
2. Místo - Adam Recmaniok
Český pohár Ostrava 2015
2.Místo - Filip Dadej 66Kg
Frýdek-Místek
1.Místo - Filip Dadej
1.Místo - Adam Recmaniok
1.Místo - Janička Franková
2.Místo - Michal Bugla
Karviná - Mikuláš
1.Místo - Filip Dadej
1.Místo - Daniel Žibrita
1.Místo - Albert Wrobel
1.Místo - Michal Bugla
3.Místo - Zbyszek Kwiczala
3.Místo - Honza Walica
4.Místo - Přemek Babiánek
4.Místo - Bára Poláková
4.Místo - Jana Franková
Frýdek-Místek
1.Místo - Albert Wrobel
1.Místo - Filip Dadej
1.Místo - Honza Walica
1.Místo - Přemek Babiánek
1.Místo - Kuba Hofmann
1.Místo - Daniel Buček
2.Místo - Ondra Himlar
2.Místo - Anna Fajkoszová
3.Místo - Jana Franková
3.Místo - Verča Bučková
3.Místo - Bára Poláková
3.Místo - Filip Hofmann
Opava
1.Místo - Přemek Babiánek
3.Místo - Kuba Hofmann
Bohumín
1.Místo - Přemek Babiánek
1.Místo - Jakub Hofmann
2.Místo - Ondra Himlar
3.Místo - Jana Franková
Mistrovství Moravskoslezského Kraje Těšín
1.Místo - Alber Vrobel
3.Místo - Jan Walica
Závišický pohár
Benjamínci
1.místo - Jana Franková -31kg
1.místo - Adam Recmaniok -27kg
Mini benjamínci
2.místo - Jakub Hofmann -27kg
2.místo - Přemek Babiánek -38kg
12.4 Karviná o KATANU !
1.Místo - Zbyszek Kwiczala
1.Místo - Filip Dadej
1.Místo - Alber Vrobel
3.Místo - Honza Franek
4.Místo - Honza Walica
12.4 BOHUMÍN
1.Místo - Adam Recmaniok
1.Místo - Kuba Hofmann
2.Místo - Přemek Babiánek
3.Místo - Magda Melišová
3.Místo - Jana Franková
Frýdek místek 29.3.014
1.Místo - Filip Dadej
1.Místo - Albert Vrobel
1.Místo - Přemek Bahánek
1.Místo - Jakub Hofmann
2.Místo - Zbyczek Kwiczala
2.Místo - Jan Franek
2.Místo - Adam Recmaniok
2.Místo - Filip Hofmann
2.Místo - Jarda Tomica
3.Místo - Jana Franková
3.Msíto - Eliška Muchová
Mistrovství Moravskoslezského Kraje 22.3 2014
3.Místo - Filip Dadej - 60kg.
1.3 2014 Mistrovství Euroregionu Beskydy
2.Místo - Kwiczala Zbyszeck - 66 kg.
3.Místo - Albert Wrobel - 60 kg.
3.Místo - Muchová Eliška - 44kg.
4.Misto - Jan Walica - 42kg.
4.Místo - Franek Jan - 36kg.
4.Místo - Adam Recmaniok - 23kg.
5.Místo - Jana Franková - 26kg.
11.11 2013 Těšín
5.Místo - Franek Jan
2.Místo - Muchová Eliška 44Kg
3.Místo- Kwiczala Zbyszek +60Kg
3.Místo - Walica Jan 42Kg
Turnaj VC OSTRAVY 15.9.2013
2.Místo - Adam Recmaniok -23kg
MČR VETERÁNŮ 21.9.2013
1.Místo - Štelcová Marcela -52kg
Dobrá v FM 28.9.2013
3.Místo - Jan Walica +40 kg
Turnaj Závišice 9.6.2013
1.místo - Adam Recmaniok -22kg
1.místo - Jan Walica -40kg
2.místo - Přemek Babiánek -32kg
2.místo - Jan Franek -36kg
3.místo - Jana Franková -26kg
Turnaj Frýdek-Místek 1.6.2013
1.místo - Jana Franková -26kg
1.místo - Filip Dadej +60kg
2.místo - Jan Walica -40kg
1.místo - Jan Franek -38kg
3.místo - Zbyszek Kwiczala +60kg
Májový turnaj Český Těšín 18.5.2013
1.místo - Adam Recmaniok -23kg
2.místo - Jan Franek -36kg
VC Ostravy 11.5.2013
1.místo - Adam Recmaniok -23kg
1.místo - Jakub Walica +60kg
3.místo - Bára Andrušková -25kg
3.místo - Jan Walica -40kg
KP ml. a st.žáků Český Těšín 4.5.2013.
2.místo - Jakub Walica +60kg
2.místo - Zbyszek Kwiczala -66kg
Čokoládová cena Frýdek-Místek 27.4.2013.
1.místo - Magda Melišová -52kg
2.místo - Přemek Babiánek -30kg
Slezský pohár OPAVA 20.4.2013
1.místo - Adam Recmaniok -22kg
3.místo - Jana Franková -25kg
3.místo - Jan Walica -40kg
Turnaj benjamínků Bohumín 6.4.2013.
1.místo - Jan Walica -40kg
1.místo - Adam Recmaniok --22kg
2.místo - Barbora Andrušková -24kg
2.místo - Jana Franková -26kg
2.místo - Jan Franek -35kg
30.3.2013 Mistrovství Moravskoslezského kraje-dorostenci,junioři,muži a ženy.
1.místo - Filip Dadej -55kg(přeborník kraje-dorost)
2.místo - Daniel Žibrita -81kg(vícemistr kraje-junioři)
Oba dopomohli skvělými výkony k 3.místu TJ Ostrava v soutěži družstev mužů,Filip Dadej ve váze do 60kg,Daniel Žibrita do 90kg,za který v soutěži družstev hostovali.
Velikonoční turnaj Karviná 23.3.2013
2.místo - Adam Recmaniok -21kg
2.místo - Jan Walica -35kg
3.místo - Bára Andrušková -24kg
3.místo - Jana Franková --23kg
Turnaj Dobrá u FM 2.3.2013
1.místo -Adam Recmaniok -21kg
3.místo - Magda Melišová -52kg
Turnaj Frýdek - Místek 23.2.2013
1.místo - Adam Recmaniok -21kg
2.místo - Přemek Babiánek -30kg
3.místo - Magda Melišová -52kg
3.místo - Zbyszek Kwiczala -65kg
Turnaj Český Těšín 19.1.2013
1.místo - Jakub Walica +60kg
Turnaj Frýdek - Místek 12.1.2013
1.místo - Jakub Walica +60kg
1.místo - Jan Walica -38kg
1.místo - Zbyszek Kwiczala -60kg
1.místo - Jana Franková -25kg
2.místo - Jan Franek -35kg
2.místo - Přemek Babiánek -30kg
2.místo - Tomáš Rusnok -23kg
3.místo - Magda Melišová -50kg
2011.
Valentýnský turnaj benjamínků - Karviná 12.2.2011.
1.místo - Adam Michalčík -20kg
1.místo - Jakub Walica -47kg
3.místo - Jan Walica -23kg
Těšínský turnaj žáků 22.1.2011
Ml.žáci:
3.místo - Daniel Miarka +60kg
St.žáci:
2.místo - Filip Dadej -42kg
Malá cena Třince 8.1.2011.
Benjamínci
1.místo - Adam Michalčík -20kg
Mladší žáci
2.místo - Adrian Böhm -42kg
Mikulášský turnaj Karviná 4.12.2010.
Benjamínci:
1.místo - Jan Franek -26kg
2.místo - Adam Michalčík -20kg
3.místo - Jakub Przybyla -28kg
3.místo - Albert Wrobel -36kg
Ml.žáci
1.místo - Filip Dadej -38kg
MC Bohumína benjamínků - 27.11.2010.
1.místo - Adam Michalčík -19kg
1.místo - Adrian Böhm -38kg
3.místo - Jakub Walica - 42kg
Přebor Moravskoslezského kraje benjamínků - Karviná 6.11.2010.
3.místo - Jan Walica -23kg
3.místo - Adrian Böhm -38kg
MC Karviné 23.10.2010.
1.místo - Jan Walica (benjamínek) -23kg
1.místo - Adam Michalčík (benjamínek) -18kg
1.místo - Adrian Böhm (benjamínek) -40kg
2.místo - Zbyszek Kviczala (benjamínek) -44kg
2.místo - Jakub Przybyla (benjamínek) -28kg
3.místo - Albert Wrobel (benjamínek) -35kg
3.místo - Jakub Walica (benjamínek) -42kg
3.místo - Dadej Filip (ml.žák) -38kg
3.místo - David Kasparek (ml.žák) -60kg
Sosnowiec (PL) 10.10.2010.
1.místo - Albert Wrobel (benjamínek) -35kg
1.místo - Böhm Adrian (benjamínek) -40kg
1.místo - Daniel Žibrita (dorost) -73kg
2.místo - Adam Michalčík (benjamínek) -18kg
2.místo - Jakub Przybyla (benjamínek) -28kg
2.místo - David Kasparek (ml.žák) -60kg
3.místo - Filip Dadej (ml.žák) -40kg
Turnaj benjamínků - ŠTRAMBERK 9.10.2010
1.místo - ADRIAN BÖHM -42kg
TURNAJ Dobrá u F-M 26.9.2010
Benjamínci :
3.místo - Adrian Böhm -40kg
Ml.žáci :
3.místo - Filip Dadej -38kg
MVC Ostravy 25.9.2010
Benjamínci:
1.místo - Adrian Böhm -40kg
3.místo - Walica Jakub -42kg
3.místo - Walica Jan -23kg
Ml.žáci :
1.místo - Filip Dadej -38kg
VC Ostravy 5-6.6.2010.
Ml.žáci:
2.místo - Filip Dadej -38kg
BUDAPEŠŤ - 26-29.5.2010 MS VETERANU
3.místo - Marcela Štelcová M2-52kg GRATULUJEME
Májový turnaj Český Těšín - 15.5.2010
Benjamínci:
2.místo - Jan Walica -22kg
Mladší žáci:
1.místo - David Kasparek -60kg
Velikonoční turnaj Karviná - 3.4.2010
Benjamínci:
1.místo - Adrián Böhm -34kg
2.místo - Albert Wrobel -30kg
2.místo - Jakub Walica -38kg
3.místo - Alexandr Bílek -30kg
Mladší žáci:
1.místo - David Kasparek -60kg
2.místo - Filip Dadej -34kg
Turnaj ml.žáků Bohumín 27.3.2010
1.místo - Filip Dadej -34kg
2.místo - David Kasparek -60kg
3.místo - Patrik Koch -55kg
Celkové 3.místo v turnaji - Dort byl skvělý,že kluci :-).
Slezský pohár Opava 20.3.2010.
Benjamínci :
1.místo - Alexandr Bílek -32kg
Ml.žáci :
2.místo - Filip Dadej -34kg
2.místo - David Kasparek -55kg
St.žáci :
3.místo - Jana Waloszkowá -48kg
Turnaj Frýdek - Místek 6.3.2010.
Benjamínci :
3.místo - Jakub Walica - 37kg
Starší žákyně :
2.místo - Jana Waloszkowá -48kg
Karviná-Valentýnský turnaj benjamínků 13.2.2010.
1.místo - Patrik Koch -50kg
2.místo - Adrian Böhm -34kg
3.místo - Jan Walica -36kg
MC TŘINCE 16.1.2010.
Benjamínci:
1.místo - Alexandr Bílek -31kg
1.místo - Jakub Walica -37kg
2.místo - Jan Walica -22kg
3.místo - Adrian Böhm -34kg
Mladší žáci:
1.místo - Filip Dadej -34kg
2.místo - David Kasparek -60kg
2010
Turnaj Dobrá u F-M - 13.12.2009.
Benjamínci:
3.místo - Jan Walica -20kg
3.místo - Adrian Böhm -34kg
Mladší žactvo:
1.místo - Jana Waloszková -44kg
2.místo - Filip Dadej -38kg
2.místo - Jakub Adamčík -50kg
2.místo - David Kasparek -60kg
Mikulášský turnaj Karviná - 5.12.2009.
Benjamínci:
1.místo - Jan Walica -20kg
1.místo - Adrian Böhm -32kg
3.místo - Jakub Walica -32kg
Mladší žáci:
1.místo - Jana Waloszková -44kg
1.místo - Filip Dadej -34kg
1místo - Jakub Adamčík -50kg
3.místo - David Kasaparek -50kg
Turnaj benjamínků - Bohumín 28.11.2009.
1.místo - Adrián Böhm -34kg
1.místo - Jakub Walica -36kg
2.místo - Jan Walica -20kg
3.místo - Alexandr Bílek -31kg
3.místo - Albert Wrobel -31kg
MČR ml.žáků - Chomutov 14.11.2009.
2.místo - Janka Waloszková -44kg
KP Benjamínků - Karviná 31.10.2009.
3.místo - Adrián Böhm -34kg
VC OSTRAVY 24-25.10.2009
1.místo - Jana Waloszkowá -44kg
Sosnowiec-Polsko 18.10.2009.
Benjamínci:
1.místo - Albert Wrobel -30kg
2.místo - Adrian Böhm -34kg
Mladší žáci a žákyně:
1.místo - Filip Dadej -34kg
2.místo - Jana Waloszkowá -42kg
Dorost:
1.místo - Daniel Žibrita -73kg
VC Karviné 17.10.2009.
Benjamínci:
3.místo - Jan Walica -18kg
3.místo - Jakub Walica -37kg
3.místo - Albert Wrobel -30kg
Mladší žáci:
1.místo - Filip Dadej -34kg
2.místo - David Kasparek -55kg
Podzimní turnaj benjamínků Štramberk 3.10.2009.
1.místo – Daniel Miarka -55kg
2.místo – Jan Walica -20kg
2.místo – Alexandr Bílek -28kg
3.místo – Michal Gasior -22kg
3.místo – Adrian Böhm -34kg
Turnaj Frýdek – Místek 4.10.2009
Benjamínci:
1.místo – Adrian Böhm -34kg
2.místo – Michal Gasior -22kg
Mladší žákyně:
1.místo – Jana Waloszková -42kg
Slezský pohár Opava 21.3.2009
Benjamínci :
1.místo – Jan Stařičný -20kg
2.místo – Adrián Böhm -32kg
3.místo – Daniel Miarka -50kg
Mladší žáci :
2.místo – David Kasparek -50kg
2.místo – Michal Bugla -60kg
O pohár Euroregionu Beskydy 1.3.2009 Frýdek – Místek.
Benjamínci :
2.místo – Adrian Böhm -32kg
2.místo – Rudolf Stařičný -37kg
2.místo – Dominik Kalisz -43kg
Mladší žáci :
2.místo – Filip Dadej -32kg
3.místo – Jakub Adamčík -46kg
Starší žáci :
2.místo – Andrea Drozdová -63kg
Valentýnský turnaj benjamínků-Karviná 14.2.2009
1.místo – Jan Stařičný -20kg
1.místo – Adrián Böhm -31kg
2.místo – Jakub Walica -33kg
3.místo – Jan Walica -19kg
3.místo – Michal Gasior -20kg
3.místo – Alexandr Bílek -25kg
3.místo – Rudolf Stařičný -36kg
MC Třince 17.1.2009.
Benjamínci:
1.místo – Jakub Walica -34kg
2.místo – Adrián Böhm -30kg
2.místo – Jan Stařičný -20kg
2.místo – Rudolf Stařičný -36kg
3.místo – Jan Walica -20kg
3.místo – Alexandr Bílek -26kg
Mladší žáci:
3.místo – Jakub Adamčík -46 kg
3.místo – David Kasparek -50kg
Výsledky 2008
MC Třince 6.1.2008.
Benjamínci:
1.místo – Filip Dadej -27kg
1.místo – Albert Wróbel -25kg
1.místo – David Kasparek -45kg
2.místo – Adrián Böhm -30kg
3.místo – Rudolf Stařičný -27kg
ML.žákyně
1.místo – Jana Waloszková -32kg
Valentýnský turnaj benjamínků 9.2.2008 Karviná.
1.místo – Filip Dadej -25kg
1.místo – Alexandr Bílek -22kg
1.místo – Radka Staniová -20kg
1.místo – Michal Bugla -48kg
2.místo – Jakub Walica -29kg
2.místo – Jan Walica -18kg
3.místo – Rudolf Stařičný -25kg
ZIMNÍ POHÁR 16.2.2008 Hranice n/M.
3.místo – Markéta Wachtarczyková -40kg
OPOLE (POLSKO) 23.2.2008.
Benjamínci
1.místo – Adrián Böhm - 30kg
3.místo – David Kasparek - 45kg
Mladší žákyně
3.místo – Markéta Wachtarczyková - 42kg
ERB Frýdek-Místek 1.3.2008.
Benjamínci
1.místo – Michal Bugla -50kg
3.místo – Filip Dadej ¨ -27kg
3.místo – David Kasparek -47kg
Dorost
3.místo – Petra Galambošová -60kg
Mistrovství Moravskoslezského kraje žáků a žákyň 8.3.08 Karviná,
1.místo – Jana Waloszková -36kg
MC Bohumína – benjamínků -15.3.2008
1.místo – Filip Dadej -29kg
1.místo – Radka Staniová -22kg
1.místo – Michal Bugla -50kg
2.místo – Rudolf Stařičný -27kg
2.místo – Frunz Sarkisjan -30kg
2.místo – David Kasparek -45kg
3.místo – Jakub Walica -30kg
3.místo – Alexandr Bílek -25kg
3.místo – Daniel Kucharczyk -19kg
Velikonoční turnaj MSK Karviná 22.3.2008
Benjamínci:
1.místo – Daniel Kucharczyk -20kg
2.místo – David Kasparek -46kg
3.místo – Rudolf Stařičný -28kg
3.místo – Filip Dadej -30kg
Mladší žáci:
3.místo – Marek Szwed -38kg
Starší žáci:
1.místo – Markéta Wachtarczyková -42kg
1.místo – Daniel Žibrita -60kg
3.místo – Adéla Kučerová -48kg
Slezský pohár – OPAVA 29.3.2008
Benjamínci
1.místo – David Kasparek -46kg
3.místo – Filip Dadej -29kg
Starší žáci
2.místo – Markéta Wachtarrczyková -42kg
2.místo – Adéla Kučerová -48kg
3.místo – Daniel Žibrita -60kg
Májový turnaj Český Těšín 3.5.2008
Benjamínci
1.místo – Filip Dadej -30kg
1.místo – Michal Bugla -55kg
2.místo – David Kasparek -46kg
VC MITTAL OSTRAVA – 10.5.2008
Benjamínci :
1.místo - Alexandr Bílek -25kg
1.místo - Jakub Walica -32kg
1.místo - Adrian Bohm -30kg
1.místo - Michal Bugla -55kg
2.místo - Filip Dadej - 28kg
3.místo – Radka Staniová -23kg
Mladší žáci:
3.místo - Marek Szwed -38kg
VC OLOMOUCE 31.5.2005.
Starší žáci:
3.místo – Daniel Žibrita -60kg
VC OSTRAVY – KONAM CUP 7.6.2008.
Benjamínci:
2.místo – Michal Bugla -60kg
3.místo – Jan Walica -20kg
3.místo – Alexandr Bílek -25kg
3.místo – Filip Dadej -30kg
Mladší žáci:
3.místo – Marek Szwed -38kg
Mistrovství Moravskoslezského kraje staršího žactva – 13.9.2008
2.místo – Daniel Žibrita -66kg
O pohár primátorky Frýdku-Místku – 14.9.2008
Benjamínci:
1.místo – Rudolf Stařičný -32kg
3.místo – Adrián Böhm -28kg
3.místo – Filip Dadej -30kg
3.místo – Alexandr Bílek -25kg
Starší žactvo:
1.místo – Daniel Žibrita -66kg
3.místo – Markéta Wachtarczyková -48kg
VC Karviné 11.10.2008.
Benjamínci:
1.místo – Filip Dadej -29kg
1.místo – David Kašpárek -47kg
2.místo –Alexandr Bílek -25kg
2.místo – Marcel Chlebovky -34kg
2.místo – Rudolf Stařičný -33kg
3.místo – Daniel Miarka -44kg
Mladší žáci:
3.místo - Jajub Adamčík -38kg
Starší žáci:
2.místo – Daniel Žibrita -66kg
MVC PAWLOWICE - Polsko – 19.10.08
3.místo – Filip Dadej -30kg
MČR st.žáků – PLZEŇ 25.10.2008.
3.místo – DANIEL ŽIBRITA -66kg
ME veteránů – Praha 14.11.08.
3.místo – Marcela Žibritová F-2,-52kg
KP benjamínků – Opava – 15.11.08.
1.místo – David Kasparek -48kg
2.místo – Filip Dadej -33kg
Pražský pohár starších žáků 29.11.08.
2.místo – Daniel Žibrita -66kg
MVC PAWLOWICE - Polsko – 29.11.08.
1.místo - David Kasparek -48kg
2.místo – Tomasz Hanzel -48kg
Mikulášský turnaj Karviná 6.12.2008.
Benjamínci:
1.místo – Jan Stařičný -19kg
1.místo – Filip Dadej -30kg
3.místo – Jan Walica -19kg
3.místo – Alexandr Bílek -25kg
3.místo – David Kasparek -48kg
3.místo – Adrian Böhm
Mladší žáci:
2.místo – Tomasz Hanzel -46kg
Starší žáci:
1.místo – Daniel Žibrita -66kg
2.místo – Zdenek Kavalír -66kg
Šampionát Moravy – Benjamínků – Dědice u Vyškova – 14.12.08
1.místo – Filip Dadej -30kg
3.místo – Alexandr Bílek -26kg
3.místo – Albert Wróbel -28kg
O POHÁR STAROSTKY – Dobrá u F-M,14.12.08.
Benjamínci:
3.místo - Dominik Kalisz -36kg
Starší žáci:
1.místo – Daniel Žibrita -66kg